Grimley - Log běhny


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 123, 124, 125  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Grimley - Log běhny  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Grimley - Log běhny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: so únor 09, 2019 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9.2.2019

Pomalý běh

Vzdálenost: 7.58 km
Čas: 37:08
Tempo: 4:54 min/km
HR: 139

Dneska se běželo parádně - konečně jaro (i když se zase ochladí :D) .... Zejtra Den D
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2019 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

10.2.2019

Dlouhý běh

Vzdálenost: 33.50 km
Čas: 2:53:43
Tempo: 5:11 min/km
HR: 144


Dneska mě už dostihlo to, že jsem neměl pití. Jak bylo teplejc, tak jsem se víc potil a cca od 20. kilometru jsem měl žízeň jako prase... od 30. kilometru pak přišly křeče do stehen :D ... takež na příští dlouhej běh to vidím na hypotonickej drink sebou.
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2019 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trosku si to podcenil, pozeram. Nevadi, zopakuj si posledne dva tyzdne a pri dlhom behu nezabudni na pitny rezim, cim bude teplejsie, tym si telo bude ziadat viac. Len to neprezen, prilis vela vody je horsie, ako menej.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2019 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11.2.2019

Cvíčo

7x6 Shyby
4x25 Zkracovačky
4x20 Kliky
4x15 Úklony s KB 25kg vestoje
4x10 Tricepsové kliky


Dneska jen lehké cvíčo, zítra mě čeká 12km interváleček :)))

Aktuální váha: 79.2 kg

Tady ještě formička bez filtrů a příkras ... chtěl bych prorýsovat sixpack, respektive asi hlavně nejdřív ho vybudovat :D

_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út únor 12, 2019 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

12.2.2019

Day off


Tak to, že jsem si nevzal pití má další následek - po doběhu jsem do sebe kopnul birela, bohužel z ledničky ... takže teď mě už druhej den v noci a poránu bolí v krku jak čert ... mám rýmu a celkově na hovno ... takže voraz ..... jsem nepoučitelnej holt no
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út únor 12, 2019 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tieto "detske choroby" ohladne toho co ti sedi a co nie su beznou sucastou hry, ale musis ich vychytat sam.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po únor 18, 2019 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18.2.2019

Pomalý běh

Vzdálenost: 7.51 km
Čas: 37:14
Tempo: 4:57 min/km
HR: 143


Cvíčo
6x6 Shyby
4x25 Zkracovačky
4x20 Kliky
5x15 Úklony vestoje s KB25kg
4x10 Tricepsové kliky


Tak po týdnu léčení rýmičky konečně zas v procesu :D ... z pátka na sobotu jak když utne a vše odeznělo :) ... v sobotu jsem slavil narozky (ještě dneska dojídám dort. naštěstí přítulka udělala alespoň mrkvovej s tvarohem a vanilkou) ... ale běh dobrý, šlo to celkem dobře, tepovka mírně vyšší, ale to se dalo čekat, zejtra si dám desítku zase v "objemovým tempu" a potom už pojedu rozpis podle mýho kouče (respektive ne tak úplně, v pátek jedem s přítelkyní na Slovensko - dvě noci v Trnavě s výletama po okolí a v sobotu bohužel se zkouškama ve škole :D )
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po únor 18, 2019 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobre, zdravicko je naspat, formu si si zda sa udrzal, takze sa do toho opatrne opri. ;)
Ha, Trnava, tam som prezil najlepsie roky zivota! Drzim palce pri skuskach! 👍
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2019 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

19.2.2019

Pomalý běh

Vzdálenost: 10.15 km
Čas: 49:42
Tempo: 4:54 min/km
HR: 143


Běželo se celkem dobře, akorát nohy trochu utahaný ze včera - každopádně lepší, než kdybych dneska nešel, tak by zatuhly.


Zejtra nakonec day off, akorát odpoledne cvíčo a ve čtvrtek si dám 13km+ zase v pomalým tmepíčku, pak to Slovensko - tam na běh nebude čas a od příští týdne už pojedu podle jízdního řádu :))

cohen: noo jsem na to zvědvej, je to hamba, ale na Slovensku jsem nikdy nebyl
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2019 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

6.3.2019

Pomalý běh

Vzdálenost: 6.20 km
Čas: 30:00
Tempo: 4:50 min/km
HR: 154 !!


Tak po týdnu nachlazení, týdnu řešení osobních problémů jsem zpátky a je to v pěkným háji. Za prvý už celej únor mě provázela bolest levý nohy, myslel jsem, že to mám z auta - jezdil jsem každej den a jak jsem zvyklej sedět "až na podlaze", tak mě z vylejzání občas pobolívala levá noha přes kterou vstávám z auta :D … teď už to nebolelo ale dneska po běhu zase. Je to taková tlumená stálá bolest táhnoucí se od kyčle přes vnitřek stehna až do lejtka (tipuju to tak na nějakej nerv nebo nevím). …. když jakoby přizvedávám nohy při chůzi, tak mě táhne hamstring … už nevím, zkusím to nějak protahovat ,,,
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2019 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No uz som sa zacal bat!

Takze postupne:
1/ vykasli sa na tempo, riad sa tepovkou! V tejto faze vobec nevadi, ze budes pomalsi, mas uplne ine problemy na vyriesenie. Ego odloz stranou.
2/ po kazdom behu a kazdy vecer si urob minimalne 15 minutovy strecing celeho tela
3/ ak mas foam roller, rozmasiruj si najma nohy, ale aj chrbat. Ak vies, kde je zdroj problemu, rozmasiruj tenisakom.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út březen 19, 2019 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to vypadá na zánět hamstringu .... mažu voltarenem, ale nepomáhá to a bolest při špatným pohybu se změnila na trvalou a při dotyku dost nepříjemnou. V týdnu si zajdu k doktoroj, i když nečekám, že mi krom "mažte voltarenem" a sledujte průběh neřekne něco podstatnýho.


Blbý je, že to je možná projevená zlomenina stehenní kosti na pravý noze z dětství (bolí mě levej hamstring) .... při běžným pohybu, i vyšší zátěži ale ne tak vysoký (chodívla jsem pochody 50km+ se zýtěží a pohoda) to nebolelo, ale teď, když jsem měsíčně naběhal okolo 300km už se disbalance projevila ... možná by to šlo i svést na to, že jsem dost zanedbával strečink..... každopádně to nemění to, že jsem momentálně v pěkný prdeli - maraton za měsíc a půl a já po odběhnutejch 10km v háji co se týče bolesti....

Včera odběhnuto 10 km v tempu 4:48min/km a tepovkou 145 .... což je pohoda, ale bolest mě nepustí prostě víc ... :/
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út březen 19, 2019 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Nezabudaj na dosledny strecing po kazdom behu, ponatahuj vsetko, nepotrebujes sa zaseknut na nejakej banalite.


Nebudem hovorit, ze som ti to hovoril, ale hovoril!

Elasticita svalstva a mobilita (strecing prispieva k jednemu aj druhemu) je velmi dolezita presne pri tych situaciach, kedy si nahle nieco zvrtnes, alebo sa smyknes a telo sa musi prudkymi zmenami smeru vybalansovat, alebo ide do padu. Budovanie nejakej formy antifragility je proste dolezita sucast asi kazdeho sportu.

Nechaj nohy oddychnut, nestresuj sa terminom maratonu, teraz by som ti uz ani neodporucal pokracovat v treningu. Radsej zranenie doliec, hod sa do kludu, kazdy den to strecuj, ale nie brutal cez bolest, tak akurat, skus to aj zaladovat obcas, aby si podporil regeneracne procesy tam, kde su potrebne. O par tyzdnov vyskusaj, ci si v pohode a vyber si nejaky jesenny maratonsky event.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út duben 16, 2019 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Letmý zápis - Maraton 5.5.2019


Tak jsem se vrátil ke svejm "vyběhanejm" Lunarglide Nike botám a spokojenost - koleno, ani kyčel nebolí ... a to i ty Ády Solarboost byly neutrální ....

Než jsme přišel na to, že moje problémy jsou způsobený nevhodnejma botama, okradl jsem se o dva měsíce tréninku. Teď nabíhám spíš tempo na 5:30 min/km, jelikož jsem zvyklej na 4:40 min/km (kde mám ovšem teď nesmyslnou tepovku a stejně bych v tom tempu maraton neběžel).... každopádně není pro mě lehký běžet takhle "pomalu"....

Když jsem se opravdu hlídal a běžel 10 kiláčku tempem 5:20-5:35 min/km, měl jsem průměrnou tepovku 129, takže to bude moje maratonský tempo s tím, že aspoň budu mít energii do foroty na posledních 8 km (který nemám vyzkoušený, nejdelší běh byl 33,50 km někdy v únoru)

Zejtra si dám půlmaraton v tempu 5:30min/km a pak už to budou jen "udržovačky" okolo 8-10 km

Doufám, že to i přes nepřízeň osudu zvládnu zaběhnout a Adidasky už mi nikdy nesměj do baráku :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st duben 17, 2019 6:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze ides do toho? No pekne, je to vyzva. Hlavne si musis bezat svoje a nenechat sa strhnut davom.

Vybehane tenisky mam najradsej, po 500km su uz velmi dobre a po 1000km uplne papucky.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Grimley - Log běhny Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 123, 124, 125  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: