Tam u Solferina - evo III.

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2021 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včerejší podivná nechuť a nedostatek motivace se přesunul i do dnešního dne. Ale samozřejmě mě to neodradilo, vytáhl jsem z krabice poslední agrezz, z piksly nasypal poslední zbytek kreatinu, a na deset minut usnul Naštěstí v pondělí přijde další zásoba suplementů.

Benč

60x10
80x10
100x5
120x3
140x3
160x3
180x1
200x1
https://www.instagram.com/p/COVt-w1HPk3/
150x9,7

Tlaky jč vsedě

11x10
21x8
26x8 x4

JM press

20x6
40x6
50x6 x3

Nějak jsem nevěděl, jak to dneska pojmout. Do žádných větších akcí se mi nechtělo, tak mě napadlo po dvou týdnech znovu zkusit 200. A i když teda technicky to s benčpresem nemá moc společného a cítil jsem, že jsem minimálně částečně zvedl pravou půlku, tak jsem to prasácky vytlačil. Žádná velká oslava se nekoná, je to splněná povinnost, tímhle stylem musím letos dát 210 minimálně. Ale aspoň si to můžu odškrtnout. Zítra má pršet celý den, takže bych to viděl na shyby, vezmu asi 10kg kotouč do batohu.

Stolt fortid, stor fremtid
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2021 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ak si nezdvihol rit tak to vyzeralo uplne plynule, ty snad nemas mrtvy bod ani
Solferino

PříspěvekZaslal: so květen 08, 2021 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mrtvý bod mám, samozřejmě ale je fakt, že ten board press v tomto směru nejspíš pomáhá.

Po pauze zase jednou zápis. Uplynulý týden byl zase parádní. Skoro 48 hodin čekání na celnici ve Varšavě, kde jsem se sice dospal a najedl, ale celkově mě to spíš vyhodilo z tempa. Asi dvakrát během týdne jsem cvičit byl, ale nestálo to za zápis. Včera večer jsem byl nadšený, že dám aspoň pořádně mrtvoly, ale dal jsem 4x5 se 120, usínal jsem vestoje. Dneska zase nic moc, myšlenkama jsem zas úplně jinde. Takže jen board press se 4 cm deskou, (ta má ve skutečnosti 3,7 ) do 190x2 x3, bylo to těžké jak svině. A ještě ve druhé sérii jsem si desku špatně položil, takže při druhém opakování se mi prošla po ksichtě, málem mě to zavalilo. Pak nějaké ramena a záda s jednoručkama. Příští víkend bych už měl mít stojan na dřepy, tak bude trošku změna.

Solferino

PříspěvekZaslal: út červen 15, 2021 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sitrep. Stále nějak tak jakože cvičím, ale momentálně není moc fajn období. Asi před měsícem mě v práci při zvedání těžké krabice nějak divně píchlo pod pravou klíční kostí. V místech, kde začíná žebro, úpon horního prsního svalu a klíční kost, takže jedno z toho bude ten problém Od té doby, je to už cca 5 týdnů, se to zatím zlepšilo jen málo. Přestože to léčím, jak nejlíp dovedu - tedy že to ignoruju a snažím se dělat všechno jako normálně - nepomáhá to Benč můžu jen na úzko a pořád to cítím, na větší váhy už je to přes bolest, ale něco málo semtam odjedu. Tak zatím jedu všechno ostatní, začal jsem dřepovat zase, atd. Problém je hlavně v tom, že si to v noci ve spánku vždycky znova dojebu, takže i když večer to je v klidu a skoro o tom nevím, ráno je to zas v háji, takže nevím, jestli se to někdy dá dohromady. No ale budu optimista, nic jiného mi nezbývá Soutěže jsmou zatím daleko, MČR GPC někdy v září, takže zatím času dost. Zatím zkusím upgradovat zbylé a dosud funkční časti mé tělesné schránky Forma prasácká, jako vždy

vlk#

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2021 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

forma, jak se na správného dřevorubce sluší :)

když nepomáhá standardní chlapská léčba... je potřeba zajít za šamanem.

tak ať se to dá co nejdříve dokupy! ještě, že máme na těle tolik různých součástek, které se dají devastovat :D

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59
Rychle na stránku:

Přejdi na: