Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: so květen 01, 2021 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včerejší podivná nechuť a nedostatek motivace se přesunul i do dnešního dne. Ale samozřejmě mě to neodradilo, vytáhl jsem z krabice poslední agrezz, z piksly nasypal poslední zbytek kreatinu, a na deset minut usnul Naštěstí v pondělí přijde další zásoba suplementů.

Benč

60x10
80x10
100x5
120x3
140x3
160x3
180x1
200x1
https://www.instagram.com/p/COVt-w1HPk3/
150x9,7

Tlaky jč vsedě

11x10
21x8
26x8 x4

JM press

20x6
40x6
50x6 x3



Nějak jsem nevěděl, jak to dneska pojmout. Do žádných větších akcí se mi nechtělo, tak mě napadlo po dvou týdnech znovu zkusit 200. A i když teda technicky to s benčpresem nemá moc společného a cítil jsem, že jsem minimálně částečně zvedl pravou půlku, tak jsem to prasácky vytlačil. Žádná velká oslava se nekoná, je to splněná povinnost, tímhle stylem musím letos dát 210 minimálně. Ale aspoň si to můžu odškrtnout. Zítra má pršet celý den, takže bych to viděl na shyby, vezmu asi 10kg kotouč do batohu.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: so květen 01, 2021 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ak si nezdvihol rit tak to vyzeralo uplne plynule, ty snad nemas mrtvy bod ani
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so květen 08, 2021 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mrtvý bod mám, samozřejmě ale je fakt, že ten board press v tomto směru nejspíš pomáhá.


Po pauze zase jednou zápis. Uplynulý týden byl zase parádní. Skoro 48 hodin čekání na celnici ve Varšavě, kde jsem se sice dospal a najedl, ale celkově mě to spíš vyhodilo z tempa. Asi dvakrát během týdne jsem cvičit byl, ale nestálo to za zápis. Včera večer jsem byl nadšený, že dám aspoň pořádně mrtvoly, ale dal jsem 4x5 se 120, usínal jsem vestoje. Dneska zase nic moc, myšlenkama jsem zas úplně jinde. Takže jen board press se 4 cm deskou, (ta má ve skutečnosti 3,7 ) do 190x2 x3, bylo to těžké jak svině. A ještě ve druhé sérii jsem si desku špatně položil, takže při druhém opakování se mi prošla po ksichtě, málem mě to zavalilo. Pak nějaké ramena a záda s jednoručkama. Příští víkend bych už měl mít stojan na dřepy, tak bude trošku změna.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út červen 15, 2021 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sitrep. Stále nějak tak jakože cvičím, ale momentálně není moc fajn období. Asi před měsícem mě v práci při zvedání těžké krabice nějak divně píchlo pod pravou klíční kostí. V místech, kde začíná žebro, úpon horního prsního svalu a klíční kost, takže jedno z toho bude ten problém Od té doby, je to už cca 5 týdnů, se to zatím zlepšilo jen málo. Přestože to léčím, jak nejlíp dovedu - tedy že to ignoruju a snažím se dělat všechno jako normálně - nepomáhá to Benč můžu jen na úzko a pořád to cítím, na větší váhy už je to přes bolest, ale něco málo semtam odjedu. Tak zatím jedu všechno ostatní, začal jsem dřepovat zase, atd. Problém je hlavně v tom, že si to v noci ve spánku vždycky znova dojebu, takže i když večer to je v klidu a skoro o tom nevím, ráno je to zas v háji, takže nevím, jestli se to někdy dá dohromady. No ale budu optimista, nic jiného mi nezbývá Soutěže jsmou zatím daleko, MČR GPC někdy v září, takže zatím času dost. Zatím zkusím upgradovat zbylé a dosud funkční časti mé tělesné schránky Forma prasácká, jako vždy



_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st červen 16, 2021 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

forma, jak se na správného dřevorubce sluší :)

když nepomáhá standardní chlapská léčba... je potřeba zajít za šamanem.

tak ať se to dá co nejdříve dokupy! ještě, že máme na těle tolik různých součástek, které se dají devastovat :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne červenec 11, 2021 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík Vlku, jsi nejlepší motivátor tady na fóru, a to myslím beze srandy


Menší aktualizace a aktuální sitrep. Minule zmíněné drobné obtíže pořád přetrvávají, i když malinko se to zlepšuje. Když to rozcvičím a rozmasíruju míčkem, můžu odjet trénink prakticky bez omezení. Jenže zase po delším spánku to ráno bolí, jak si s tím v leže nějak blbě pohnu. Asi budu muset spát zavěšenej jak netopýr, jinak to nevidím Teď se k tomu přidal i levý loket, trošku jsem si ho odrovnal bicepsovými zdvihy s jednoručkou. Ale ten už je téměř v pohodě, trošku ho ještě šetřím a při některých cvicích používám návlek, ale jinak dobrý. Za poslední dobu jsem se zaměřil na své slabiny a trochu jsem s tím pohnul, takže zase dřepuju se 160 a zlepšil jsem military a tím i pushpress, v týdnu se mi povedlo dostat nad hlavu 110kg. Za to vděčím hlavně JM pressu, který sice asi stále nejedu technicky úplně správně, nicméně už zvládám stovku na série a tricepsy to hodně posouvá dopředu. Příští víkend je soutěž v Mostě, jsem tam přihlášený, ale moje účast je dost nejistá. V pátek mám druhou dávku očkování, a pokud se mi to nepodaří přesunout na pondělí, tak to asi odpískám. Něco natrénováno mám, dneska poslední test 3x180kg, rpe tak 9, mohl jsem zkusit i čtvrté, ale nechtěl jsem moc machrovat Ale v každém případě ten další týden dám deload, možná i úplně volno od tréninku, ať se trochu dám dokupy. A pak bych začal přípravu na zářijové MČR GPC, na to by bylo 6 týdnů. Tak uvidíme.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2021 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase menší aktualizace. Po celkem špatném a nudném období mě cvičení zase začíná bavit. Zdravotně se pomalu dávám dokupy a musím říct, že za to vděčím hlavně voltarenu nevím, proč mě už dřív nenapadlo si na ty svoje bebíčka pořídit nějaké to mazání. V každém případě je dobře, že to zase šlape, MČR v benči je za necelé 4 týdny. Zrovna nedávno jsem si říkal, že bych letos mohl zkusit shodit do -110kg. Pak jsem se ale nějakou náhodou postavil u bráchy na váhu, a ta ukázala 119kg Nebylo to samozřejmě ráno a nalačno, ale přesto to je nějak moc. Za to vděčím pro změnu nejspíš obědům ze školní jídelny, které si objednávám a dávám na večeři Takže letos opět kategorie -125kg, vzhledem k předpokládané účasti bez šance na nějaké umístění, ale aspoň bych rád opět posunul mé soutěžní maximum a oficiálně zapsal 200. Uvidíme, každopádně zatím jsem v intenzivní přípravě, dneska bylo 10x3 171,5kg . Přidávám po kilečku, teď už není čas cvičit podle pocitu, ale odjet, co je třeba. Výsledkem toho je, že jsem imrvére rozbitý a unavený, ale když dám 4 dny pauzu, cítím, jak se síla vrací, což je dobré znamení. Vyčistil jsem i stravu, před soutěží si vezmu pár dní volno, ať se dospím a odpočinu. Rád bych se letos v tréninku dostal dostal na 10x3 se 180, tak uvidíme, jestli je to reálné. Zatím bych řekl, že ne Ale v současnosti to už nějaký posun je, na objemu práce určitě. Asi začnu zapisovat, teď by se mi celkem hodilo mít nějaké data z loňska
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2021 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska výjimečně ve fitku, poslední dobou cvičím zas hlavně doma. Ale vzhledem k počasí, že bych musel cvičit na slunku v tom vedru, jsem se přesunul do fitka. Mohl jsem samozřejmě počkat, až mi tam nebude svítit slunko a trochu se ochladí, ale v této fázi se snažím trénovat dřív než úplně večer. Konečně mám dost disciplíny nejet benče každý druhý den, a ten odpočinek je znát. I přesto jsem ale byl včera úplně mimo a celý den jsem prakticky prospal, i když jsem měl v úmyslu dát si nějaké záda a lehčí dřepy. Ale na to bude čas i zítra, takže v klidu.


Horní kladka

4 série

Benč

60x10
80x10
100x10
120x10
140x3
160x3
175x3 x10
Nebyly to kalibrované kotouče, takže těžko říct kolik tam ve skutečnosti bylo naloženo. Každopádně tělo a hlava už se adaptovaly na 10x3, takže je to celkově mnohem lepší než zhruba před 14 dny.

Přítahy v předklonu

40x10 x2
60x10 x4



Zítra nejspíš někde ve světě dám nějaký lehčí fullbody bez tlaků. Další benče budou ve středu nebo ve čtvrtek, jak se budu cítit a hlavně jak to vyjde časově.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2021 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Benč

175x3 x10


V pondělí jsem dal lehčí fullbody, nebudu to všechno zapisovat, prostě od každého trochu. Dneska jsem odjel benč doma, neměl jsem morál ani energii na přidání váhy, tak jsem to vyřešil šalamounsky. Dal jsem 175kg, což bylo sice stejná váha jako v neděli ve fitku, ale zároveň i přidání váhy co se domácího tréninku týče. Navíc tam dneska fakt bylo 175kg, a ne bůhví kolik v nekalibrovaných kotoučích. Bylo to těžké, nejtěžší benče v životě. Při 120kg jsem měl sto chutí se na to vys.at, 160 mě málem zavalilo. Ale už vím, že člověk na to nesmí dát Tlačil jsem to všelijak, kroutil se jak had, ale vždycky jsem to nahoru dostal. Podmínky tu samozřejmě ideální nejsou, hlavně opora nohou nic moc, ale to bývá i na závodech kolikrát. Holt už prostě nejde cvičit na pocit a doufat, že to přijde samo, je fakt nutné se k tomu výkonu přinutit. Tělo zatím drží a funguje, ještě cca dva týdny a bude deload a odpočinek. Ale zatím je třeba makat. V neděli nejspíš fitko, tam přihodím na 180 a uvidím, jestli z toho ještě nějaké trojky vymáčknu. Do soutěže mě čekají ještě nejspíš 3, možná 4 tréninky.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2021 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Solferino napsal:
Tlačil jsem to všelijak, kroutil se jak had, ale vždycky jsem to nahoru dostal.

to znám ale už jsem s tím přestal, po té, co jsem si takhle několikrát natáhnul tu přetíženou stranu. a čím je člověk starší... ale zase dostat to tam, to je pocit!

tak ať ti příprava šlape!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2021 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jistě, na téhle úrovni už to není moc "zdravé" cvičení, ale zase vzhledem k pomalosti mého progresu má tělo dost času se přizpůsobit. Je mi jasné, že kdybych tam poslal nějaké anabolika, tak můžu zvednout o 15 kilo víc, ale je to jistá cesta do nemocnice. Techniku se snažím držet jak jen to jde, tak snad to ještě těch pár let vydržím, pak už to stejně půjde do háje
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2021 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem dal zase lehčí fullbody, hlavně dřepy, přítahy v předklonu a biceps, ale psát to nemá cenu, je to jen udržovačka. Šetřil jsem se hlavně na dnešek. Už je asi načase trochu snížit objem a osahat si trošku těžší váhy, hlavně proto, že už jsem pomalu na hraně toho, co zvládnu uregenerovat. Ale přesto v týdnu ještě doma jednou 10x3 zkusím. Dneska pracovní série:

180x3
185x3
190x3
200x1
180x3


Celkem to šlo. Na čtvrtou sérii jsem chtěl zkusit 195x2, ale protože neumím počítat, tak jsem tam dal 200 Je fajn, že v rukách je to všechno příjemně lehké. Takže teď bude trošku duševní boj, jaký zvolit základní pokus. Asi už bych měl trochu přidat, léta začínám na 180kg, tak možná letos dám 185, pak 195 a pak se uvidí.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2021 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tento týden jsem to trochu pos.al, protože jsem jel benč už ve středu, a ne ve čtvrtek. Cítil jsem se relativně dobře, ale ty váhy kolem 200kg regeneruju docela dlouho, takže ve středu to bylo prostě ještě moc brzo. Vyjel jsem do 180x1 a ukončil to, na víc nebylo ani pomyšlení, tělo absolutně neposlouchalo. Tak jsem dal už jen nějaký JM press na triceps a zabalil to. Celkově mi to narušilo celý cyklus, pak jsem dal další dva dny volna a šel cvičit až dneska. Celý minulý týden jsem měl poměrně málo spánku a ani jídlo nebylo nijak slavné - aspoň oproti předchozím týdnům, kdy už se mi to docela líbilo a dařilo se držet oboje na solidní úrovni. Zase na druhou stranu si svaly a šlachy tak nějak odpočinuly, a dneska bylo znát že nic nebolí a netahá. Síla už ale začínala klesat, volna bylo moc a nebyl tam už ten pocit síly jako v neděli. Nicméně odjel jsem co bylo třeba a doufám, že to zafunguje, že to nezkazím teď, týden před vrcholem sezóny

Pracovní série

180x3
185x3
190x1
195x1 x2
180x3 x8



Nakonec to nebylo špatné, aspoň co se čísel týká, ale jaký to bude mít dopad na výkon na soutěži, to se ukáže v sobotu. Měl bych dát ještě jeden lehčí trénink, jinak to volno bude moc dlouhé. Časově to nejlíp vychází na pondělí, že bych dal 10x3 už lehčí, třeba 140, jen napumpovat. Bude to sice peklo, ale pak budou 4 dny na regeneraci, takže by to mohlo krásně dojít. Letos poprvé se pojedu zvážit už v pátek odpoledne, takže v sobotu budu moct později vstávat a pořádně snídat. Mělo by to být pro výkon určitě lepší, než přijet tam vysušený a hladový v 8 ráno, a pak tam do dvou sedět než jdu na řadu. I tak se nebudu pokoušet shazovat nijak drasticky, jen tak, ať prostě nejdu na váhu napitý a najezený. Ať klidně vážím o dvě kila víc, ale o 2,5 víc zvednu, než naopak. Základ stále nevím, varianty mám 180, 190, 200 nebo 190, 197,5, xxx. Ale přikláním se spíš k těm 190, ty musím zvednout tak jako tak. Každopádně bych letos rád zapsal 200, tak uvidíme..
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2021 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

držím palec! tohleto peakování na konkrétní víkend, to musí být umění... a hromady tréninků, kdy už člověk ví, jak tělo funguje :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne září 05, 2021 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem si dal jen tak na rozhýbání, celkem to bylo fajn.

Tlaky ve stoje

40x6
50x6
60x6
70x6
80x6 x3

Přítahy vč

60x10
80x10 x4

Biceps jč

12x8
14x8
16x8
18x8
20x8

Triceps jč

12x8
14x8
18x8
22x8
24x5



Bolístky se díky volnějšímu týdnu o dost zlepšily, levý loket téměř bez problémů.



Ke svému včerejšímu vystoupení na MČR v Trutnově jen krátce. Nakonec jsem to tak nehrotil, dovolenou před soutěží jsem nebral, kvůli předposlednímu místu by to bylo poněkud přestřelené :D Takže jsem vážil až v sobotu ráno, s tím že jsem nijak váhu neshazoval, jen jsem se snídaní počkal až po vážení, navážil jsem 116,1kg. Takže věřím, že o dvě kila by to bez problémů šlo stáhnout. Bohužel jsem ale tím pádem musel od osmi ráno čekat až cca do 17h, než jsem šel do akce, a bylo to jako vždy dost ubíjející. Se svým výkonem jsem celkem spokojený, šel jsem 185, 192,5 a 200, vše OK. S umístěním někde u dna kategorie do 125kg jsem počítal, s tím se nic moc dělat nedalo, o medaile se bojovalo o dost většíma váhama Ale zlepšení za rok o 7,5kg není špatné, tréninkově věřím, že už by tam bylo i na víc. Znovu jsem se přesvědčil, že výkon na tréninku a na závodech jsou dvě diametrálně odlišné věci Každopádně teď podseknu váhy a začnu nový cyklus. Čeká mě letos ještě jedna soutěž, mezinárodní mistrovství polska federace WRPF, ta je 6.11, takže mám devět týdnů čas na to, abych letos ten výkon ještě posunul. Věřím, že 205 je reálných. Jinak včera se přijel na závody podívat Vlk, po Gohanovi druhý člověk tady z fóra, kterého jsem osobně poznal. Je to sympaťák a naživo vypadá mladší než se zdá na fotkách
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: