Kelly


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 31, 32, 33  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kelly  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kelly
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kelly


PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2021 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T15/D1

DREP
5x70
3x120
1x140
1x150
1x160 opasok
3x165 opasok
3x155 opasok
10x3x145 opasok

TLAK V STOJI
5x50
3x60
1x70
3x77,5 opasok
3x67,5
10x3x57,5

bez doplnkov

Dnes to šlo až podozrivo lahko. Zrejme preto že som celý víkend lohnil v posteli a jedol viac než dosť, takže šťava bola. Zdravotne som neni úplne fit, ale cvičiť sa dá.
Drep, opáskoval som sa pred každou sériou, možno aj preto to išlo lepšie. Fakt to bolo lahké, ešte aj prestávky neboli nijak natiahnuté. Dobré to bolo.
Na tlak som si na najťažšiu tiež dal opasok, ale tam mi to asi nepomohlo. Aspoň som nemal ten pocit.
Doplnky som nedal, už je toho aj tak dosť.
Tlaky budú asi zajtra, v stredu na výlet a po túre sa mi nebude chcieť tak to pojdem odmakať zajtra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2021 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T15/D2

TLAK NA LAVICI
5x70 stopky
3x100 stopky
1x110 stopka
1x120 stopka
3x127,5 stopky
3x117,5 stopky

Vybavené, pri poslednom opakovaní sa niečo stalo pod lavým prsom pri úpone k ramenu. Mierne to zabolelo, ale hned som vedel že je zle. Asi by som to aj docvičil, ale nechcem riskovať že si niečo odtrhnem. Teraz to ešte cítim, ale rameno je pohyblivé, tak dúfam že je to iba natiahnuté a do týždňa to bude ok. Dúfam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: so září 04, 2021 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T15/D3

MRTVOLA
5x70
3x120
1x150
1x180
1x200 opasok
3x205 opasok
3x190 opasok
10x3x175 opasok

V pláne mám nabitý víkend, tak som si včera skúsil po dlhom čase ranný tréning. Neni to pre mňa ideál, ešte v polokóme sa naťahovať s mrtvolou, ale situácia si to vyžiadala tak som sa popasoval.
Budúci týždeň bude tiež časovo náročný, ale snád aspoň základ stihnem. Inak prso je zatial ok, nebolí, neťahá, ako nové , uvidíme či sa v stredu rozpadne nadobro alebo vydrži
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út září 07, 2021 7:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T16/D1

DREP
5x70
3x120
1x140
1x160
3x170 opasok
3x160 opasok
10x3x150 opasok

TLAK V STOJI
5x50
3x60
1x70
3x80 opasok
3x70
10x3x60

Bolo málo času tak prestávky neboli ako zvyčajne, ale v pohode to odsýpalo a hlavne som stihol všetko.
Drepovať s opaskom už ide celkom fajn. Neviem prečo ale prvá golden séria napadá v pohodičke a druhá je vždy pocitovo najťažšia.
Tlaky tlaky, toto je moja achillova päta a asi to nebude tým že mám 16km rúk. Problém je že mám v hlave blok pred váhou lebo zatial to ide hore. Teda ano ide, lebo tam neni váha, ale hlavne že už tam je blok . Ono vždy tá najťažšia trojka celkom na pohodu prejde, zatial. Možno vyskúšam prihadzovať menej ako 2,5, ale snád to má ešte čas tak 2-3týždne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: st září 08, 2021 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T16/D2

TLAK NA LAVICI
5x70 stopky
3x100 stopky
1x110 stopka
1x120 stopka
3x127,5 stopky
3x117,5 stopky
10x3x107,5 v tempe

ešte výpady, výpony a vis na hrazde

Dnes od rána ochrápaný, zaspal by som barsde v barsjakej polohe. A taký bol aj tréning. Uťahaný, bez šťavy, najhorší tréning tlakov v tomto megacykle. A to som sa minulý týždeň takmer dochrámal. Prso bolo ešte cítiť, ale nebolelo a dalo sa s tým cvičiť. dnes na nejaké že negatívka, stopka a v tempe nebolo ani pomyslenie. A neprihodil som nič kedže som to minule nedokončil.
No ale pobavil ma jeden spolucvičenec, dlhšie sme sa nevideli a sme podebatovali. Postupne sme prebrali všetko možné a potom sa začal pýtať a jaký tréning a prečo tolko sérií a prečo iba trojky....Normálka v každej posilke. A potom toto:
JA: ešte volajako dokončím tento tréning a končím s takýmto tréningom.
ON: čo??už nebudeš cvičiť??
JA: budem, len už nie silovo, už som na toto starý.
ON: starý? Čo sú 80ka ročník sú starý
JA: no to ano sú a ja som ešte aj 77čka
ON: ehhhmmm šak to nemáš ani padesát
A dali sme sa do újebu
Potešilo že vyzerám mlado, aj ked ho nechápem, kedže som bradatý šedivý,tlstý, ale asi chcel byť iba zdvorilý k starcovi. No ale rýchlo ma schladila dcérkina kamarátka ked sa ma opýtala ,,....a ty si Dojkin dedko?,,


Naposledy upravil Kelly dne ne září 12, 2021 6:58 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt září 09, 2021 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

děti jsou upřímné... když jsem začal vodit do školky, tak bylo často obtížné určit, o kterou generaci se jedná... rodič? prarodič? sourozenec? :D ale je fajn si takhle prodloužit mládí ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: ne září 12, 2021 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne vlk a hlavne v tomto veku od 4 rokov je s nimi najväčšia sranda. Úprimnosť, nekonečno otázok a nekonečno slov za deň :D Ja si to fakt užívam. Ako píšeš, prodloužené mládí ;)

T16/D3

MRTVOLA
5x70
3x120
1x150
1x180
1x200 opasok
3x210 opasok
3x195 opasok
10x3x180 opasok

K zapísaniu som sa dostal až teraz, ale odmakal som to v piatok.
Mal som málo času, tak som sa na doplnky vykašlal a radšej si dal na čas v prestávkach. Ten objem už začína byť až nad hlavu. Zdá sa mi že na mrtvole je všetko PR na objem, skúsim to pozrieť ešte. Zajtra drepky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út září 14, 2021 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T17/D1

DREP
5x70
3x120
1x140
1x160 opasok
1x170 opasok
3x175 opasok PR na počet opak.
3x165 opasok
10x3x155 opasok

TLAK V STOJI
5x50
3x60
1x70
1x80 opasok
3x82,5 opasok PR na počet opak
3x72,5 opasok
5x3x62,5

Nooo tak toto bolo dosť. Únava sa nejak nahromadila po celom rozlietanom víkende.
Na drep som nabehol ešte celkom dobre. Všetko pekne šlapalo. Prvá golden 175 stále rezerva, tam to ešte pôjde. Druhá 165 klasicky ťažká, ale fajn. A 155 išli asi 4 série, ostatné boli boj. Aj ked prechádzali, no prestávky sa naťahovali a nechcelo sa mi pod ňu vôbec. Len drep mi trval 1h20min
Tlaky boli tiež boj. Na 82,5ke posledné opakovanie bolo na krv. Ostatné celkom išlo, ale po drepoch som toho mal dosť, tak som dal iba 5 sérií. Ďalšia vec je že v stredu idem tlakovať s Tomášom a to musím byť fit
Inak už začíname plánovať drepovotlakovoťahovú sešon, presný termín dohodnem zajtra s Tomášom. Zatial nás bude asi 7.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út září 14, 2021 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelly napsal:
Len drep mi trval 1h20min

to je úplně normální... jenom než se dostaneš na pracovní série, tak to chvíli trvá a když pak ještě dřepuješ 10 sérií :D totéž tahy před tím... to jsou objemy panečku! gratuluji k PR-kám!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt září 16, 2021 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuji vlku :) ,ono mi nevadí drepovať v kuse, len to že ma čaká tento objem ešte na tlakoch po drepoch....no a po drepoch už tej energie nieje vela :/

T17/D2

TLAK NA LAVICI
5x70 stopky
3x100 stopky
1x110 stopka
1x120 stopka
3x130 stopky dorovnané max na počet opak.
3x120 stopky
10x3x110 v tempe

Od rána na nohách. Vyrazili sme na Zobor. Všetko by bolo fajn a Zobor sa dá v pohodovom tempe zvládnuť za dve a pol hodky, myslím už byť aj dole pri aute. Nuž ale 5 ročná princezna má extra času. Po asi 50 metroch strašne vyhladla, takže pauza ešte skoro na štarte. Po pár minutách už nevládala a to sme išli ešte po relativnej rovine . A to nehovoriac o tom ako bežne zvedavé decko sa pri všetkom zastavila a skúmala. Ale neskôr už šikovne kráčala. Tak nakoniec v pohode 4hodiny. Ale bolo krásne a bol to skvelý rodinný výlet. Po príchode domov som dal pol hodku šlofíka a šiel do posilky s Tomášom odmakať tlaky. Velmi som bol rád že nebudeme drepovať
Tlaky padali jedna radosť, vo dvojici je to hned lepšie. Úpon pod prsom stále cítiť, ale nebolí. Ale zato bolia znova bicepsy. Povedal som to Tomášovi a popísal mi presne to čo bolí mňa, takže sme trpeli rovnako. Zaradujem vždy po tréningu aj vis na hrazde a aj teraz som to dával v pauzách a ku koncu to bolo trochu lepšie, ale je to velmi nepríjemné.
Tomáš sa pridá znova v pondelok na drep, tak to snád bude padať tak dobre ako včera.
Liftparty sme zatial naplánovali na koniec oktobra. Čo znamená okrem tohoto 5 týždňov. Asi budem potrebovať poradiť ako dalej, nech z toho vytlčiem čo najviac
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá září 17, 2021 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T17/D3

MRTVOLA
5x70
3x120
1x150
1x180
1x200 opasok
1x210 opasok
3x215 opasok PR na počet opak.
3x200 opasok
10x3x185 opasok

Nieje k tomu čo písať. Je už toho plná prdel. Toto bol piaty týždeň trojok. Zvážim čo dalej. Deload a potom dvojky do liftparty. Čo by boli ešte 4 týždne na dvojkách. No uvidím ked sa na to vyspím. Samozrejme prijmam akékovek návrhy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá září 17, 2021 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zredukuj počet tých prac. sérií na 6-8. Inak silný si teda uz riadne, paráda
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: ne září 19, 2021 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Zredukuj počet tých prac. sérií na 6-8. Inak silný si teda uz riadne, paráda


Vďaka Turakam :) Asi ťa znova poslúchnem :) Inak na drep a ťah ešte trojky možno 2-3 týždne pôjdu, ale na tlakoch fuha no uvidím, popasujem sa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne září 19, 2021 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to brutální objem, jak rika turek, možná trošku ubrat (viz Prilepinova tabulka)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 20, 2021 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

asi mají kluci pravdu, ale mně je to sympatické... když už člověk dá 6 sérií a dobře se zahřeje, tak už pak dá i 8 nebo 10... mnohokrát vyzkoušeno :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kelly Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 31, 32, 33  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: