Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 64, 65, 66
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt březen 09, 2023 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fitko říkáš 🤔🤔
Doufam, ze kamaradi z RW dostanou slevu 😁
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2023 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mnohé si objasnil, vďaka, veľa zdaru!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2023 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov: Jistě, slevy budou, ale asi ne pro ty, co budou chtít chodit cvičit v 5 ráno


Turakam: V pohodě, rádo se stalo. I tobě ať se daří.
Dneska trochu změna plánu, byl jsem zase cvičit v Šumperku místo u nás. Takže místo 182,5 jsem nechal váhu jako minule a dal si podruhé benče 10x3 se 180kg. Nemám tu opasek a lavice je bez bezpečnostních zarážek, takže jsem měl přece jen trochu respekt, i když jsem byl relativně odpočatý a svěží. Proběhlo to všechno celkem bez problémů, až na to, že teď trochu cítím natažený pravý prsní sval, což je novinka, většinou to bývá levý Přikládám to skromnější a kratší rozcvičce, což byla chyba. Ale doufám, že se to přes víkend dá do pořádku a v pondělí budu moci přihodit rovnou na 185.
_________________
Instagram: @valekpepa

Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2023 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera byly záda biceps, na závěr jsem zkusil pár sérií tlaků ve stoje, jak na to bude reagovat v pátek lehce poraněný levý prsní sval. Něco se v něm opravdu odehrálo, jedno místo bylo na dotek při zmáčknutí docela bolestivé. Ale celý víkend jsem to ledoval, masíroval a mazal, takže včerejší trénink bez problémů. Rozhodl jsem se zkusit teda odjet benč dneska, protože zítřek i úterý jsou krajně nejisté a bylo by z hlediska časového plánu lepší odjet to už dnes, než třeba až ve středu. I když mě to zraněné místo dneska už vyloženě nebolelo, přece jen jsem to cítil, takže jsem byl připravený trénink při jakémkoliv špatném náznaku hned ukončit. Soustředil jsem se na rozcvičku a zahřátí, při benči samotném potom hlavně na techniku, lopatky u sebe atd. Celkem bez problémů jsem se tak dostal na 170, a tak jsem si řekl, že to zkusím. Přihodil jsem na 185 a postupně jsem těch deset trojek velice opatrně odjel. Nebylo to tak těžké, jak jsem se obával, ale samozřejmě energie na rozdávání taky nebylo. Tělo drží, takže maximální spokojenost, 10x3 185kg je nejvíc co jsem kdy dal, a navíc je tu naděje, že po pár dnech odpočinku bych těch 190 při RPE 9,9 mohl taky dát. Tyto tréninky, kdy se jede jen benč a nic jiného se mi zamlouvají. I když jít už za hodinu z fitka domů nezničený na kaši je dost divné. Ale asi to je přesně to, o co tu jde, pošetřit energii na příště. Tak uvidíme, jak to půjde dál.
_________________
Instagram: @valekpepa

Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so březen 18, 2023 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dva dny, čtvrtek a pátek, byly bez tréninku, víceméně z donucení, ale vcelku mi to ani nevadilo. Ve středu jsem odjel benč 10x3 190kg, to mě celkem vyšťavilo a neměl jsem moc náladu na něco dalšího. Ale nějaká ta mírná euforie tam byla, je to posun přesně takový, v jaký jsem doufal. A ještě bych zkusil trošku přidat a dát nějaké trojky se 195, protože další milník by bylo dát 200x3, aspoň jednou. Dnešní trénink byl přesný opak toho středečního. Musel jsem ho odjet v Šumperku, takže to znamená improvizovanou lavici v kleci a bez opasku. A cokoliv nad 180 už je v takových podmínkách prostě moc, činku musím odebírat moc vysoko nebo moc nízko, dneska jsem zkusil obě varianty a obě nahovno. Takže jsem odjel jen čtyři dvojky se 190, pak se na to vykašlal a přešel na normální lavici. Tam si ale kvůli absenci bezpečnostních zarážek na vyšší váhy netroufám, tak jsem dal jen 5x3 180 a hotovo. Takže celkem zklamání, na druhou stranu v rukách to nijak zvlášť těžké nebylo. Tak jsem aspoň pošetřil energii a doufám, že v příštím týdnu u nás nějaké ty trojky se 195 dám. Zítra záda a nějaké ty tlaky, ale jen lehce a žádná divočina
_________________
Instagram: @valekpepa

Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út březen 21, 2023 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera volno, na dnešek dostatek spánku i jídla, i když čekal jsem, že pojím trochu víc. Dneska jsem se přesto ještě necítil úplně zregenerovaný, ale i tak jsem na benč šel. Není jisté že bych to stihl zítra, pokud se dostanu cvičit, dám záda. Dost dlouho mi trvalo se dneska rozcvičit a rozehřát, pořád mě něco pobolívalo a potahovalo. Takže až teprve u 170 jsem si řekl, že to přece jen asi půjde a zkusím nějaké ty trojky se 195kg. Nakonec padly 4 série, těžké to úplně smrtelně nebylo, ale nějak jsem se pod to nemohl srovnat a pravá ruka nechtěla moc spolupracovat, to jsou asi ty nedělní tlaky a marný pokus o PR 125kg Mohl jsem pokračovat dál a nejspíš bych ještě několik sériíí "vypučil", ale možná že v této fázi už by to bylo zbytečné. Radši pošetřím síly na sobotu a zkusím dát 3x3 200, to by byla velká paráda, kdyby se podařilo.
_________________
Instagram: @valekpepa

Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so březen 25, 2023 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem byl lehce odjet záda. V noci na pátek jsem spal celkem asi 4 hodiny, a to ještě ve třech splátkach, takže to bylo za začátku celkem utrpení, navíc lidí jako máku, hrozné. Na druhou stranu ale byl skvělý pump, žíly úplně všude, to asi po tom litru redbulu z předchozího dne To jsou ty životní paradoxy.. Dneska teda měl být nejdůležitější a nejtěžší trénink z celé přípravy. Zahájil jsem ho zjištěním, že jsem doma zapomněl bandáže na zápěstí Věta "na chvilku to dám sušit, jen to pak nesmím zapomenout vzít" už mi zkazila slušnou řádku tréninků Takže jsem přemýšlel co dál, jestli se na to vykašlat, dát něco jiného a přesunout to na zítřek.. nakonec jsem se rozhodl že nějaké benče dám, a uvidím kam bez bandů dojdu. Rozcvičku jsem celkem protrpěl, zase až kolem 170 kilo tělo začalo trochu spolupracovat. Ale samozřejmě bez pořádné opory zápěstí to moc dobře nešlo, na těch vyšších vahách chyběla ta jistota pro víc opakování v sériích, takže jsem dal určitě míň, než jsem mohl. Potěšilo 180kg s nohama nahoře, i když bez stopky. Vyletělo to pěkně, tak jsem přidal na 190, to už normálně s oporou chodidel, a taky nebyl problém, zápěstí drželo. Ale bylo jasné, že na trojky s 200 to v žádném případě není. Takže jsem dal 200x2 a 205x1, a šel domů. Měl jsem takový ten pocit nedodělané práce, tak se asi zítra zastavím znovu a zkusím dokončit, co jsem dneska začal Uvidíme, jak to zregeneruju do zítra, studená voda taky trochu pomůže, a aspoň jednu trojku s 200 musím dát.
_________________
Instagram: @valekpepa

Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: so březen 25, 2023 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co za trenink se ti nejvic osvedcil na benche v prubehu let?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 64, 65, 66
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Populární značky: