Biceps55cm dr.majesty&kubaz


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 157, 158, 159  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Biceps55cm dr.majesty&kubaz  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Biceps55cm dr.majesty&kubaz
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kubaz


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shyby 3x8
pritahy stroj nasiroko 4x10-8 up to 70kg
pritahy spodni kladky k brichu 4x10-8 up to 77,5kg
mrtve tahy 4x7-3 up to 180kg

bic vc 3x10 30kg
bic spodni kladka 3x10 up to 45kg
scott. lavice 3x8-6 up to 35kg

zdvihy nohou v leze 3x20
zkracovacky 3x15

kvalitni trenink, zacina mi to v posledni dobe jit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle té fotky, co jsi nedávno postnul, je na těch zádech kvalitně hmoty, i ta šířka je super - co ti na tu šířku nejvíc zabralo? Shyby?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja fakt nevim prolistuj si ty treninky co tu mam , celkove me ty zada vzdycky docela pekne lezly do sirky, nemyslim si , ze by to bylo dobre davat zadobro nejakemu cviku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dnes totalne den pica, cely den sem neco hledal,zapominal,spechal... vyvrcholilo to tim, ze do fita sem si nevzal teplaky tak sem pro ne jel zpatky domu na trenink sem prisel o pul hodiny pozdeji a potom sem zjistil ze sem si nevzal boty, kdyz jedu nohy trenink dobrej ale pocitove uz chci dnesek ukoncit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smoke


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ses zamilovanej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jojo uspesne.. do sebe ,,, uz 18 let
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uspesne jsem si pred tydnem a neco objednal suplementaci z e shopu ronnie a opet uspesne jsem dnes bezel do kamenneho shopu u nas v meste abych si koupil aspon kilovku proteinu a jeste k tomu ne od reflexu , protoze to vypada ze sve zbozi dostanu mozna az pod stromek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vítej v klubu =) já teda čekal nejvíc tejden (+ jsem dvakrát musel měnit objednávku ohledně příchutě), ale stačilo... zajeď do Brna zas :-P
nahoru
kubaz


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

však přijedu, příští čtvrtek , dem do mišmaše

ad/ jako ono me to nevadi, ja bez suplementace tejden vydrzim stejne me nema co opadnout ale v dnesni dobe, kdy jsem zvykly, ze kdekoliv si neco koupim tak u tech nejlepsich mi to dorazi jeste ten den vecer nebo hned dalsi den odpoledne je to dost divny nebo kdyby alespon byla takova ta kolonka primo u vyrobku jako je na vetsine e shopu : skladem/ihned skladem/1-2 dny/tyden atd
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
uspesne jsem si pred tydnem a neco objednal suplementaci z e shopu ronnie a opet uspesne jsem dnes bezel do kamenneho shopu u nas v meste abych si koupil aspon kilovku proteinu a jeste k tomu ne od reflexu , protoze to vypada ze sve zbozi dostanu mozna az pod stromek


Když mi napíšeš na e-mail nebo PMkem nějakou identifikaci objednávky, zjistím to.

Každopádně absolutní většina objednávek od nás odchází týž nebo následující den, na souhrnná čísla dohlížím velmi pečlivě. Je ale samozřejmě pravda, že výjimky tam budou. Ale aktuálně je na "balírně" asi 8 lidí a dělají jak o život od rána do noci, volno nemají ani v neděli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jdete s draperem? =) Půjde ještě někdo?
Já právě, pokud se dám fyzicky dohromady, tak chci párkrát zajít na tréning s tetsuem (nevím, jestli ho znáš), kterej se mi nabídl, že by si semnou dal tréning... pomůže mi s novým tréningem, kterej chci teď zkusit. No a budu teda taky chodit do Mišmaše.
nahoru
kubaz


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

psali jste mi smsku, ze zbozi neni na sklade, ze si pockam, takze az bude tak bude no.. ale nejste jedini .. poobjednaval jsem si ted vic veci od mobilu,pres suplementy apod. a asi u toho necham svy nervy jak to vsem trva.. debilni vanoce

nicmene pokud si najdes minutku tak mi muzes odepsat na muj dotaz na pm , ktery je uz tyden taky sam samotinky nekde v tve schrance
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Jdete s draperem? =) Půjde ještě někdo?
Já právě, pokud se dám fyzicky dohromady, tak chci párkrát zajít na tréning s tetsuem (nevím, jestli ho znáš), kterej se mi nabídl, že by si semnou dal tréning... pomůže mi s novým tréningem, kterej chci teď zkusit. No a budu teda taky chodit do Mišmaše.


nevim nevim jeste posoudim jestli je nekdo odsud hoden travit se mnou muj drahoceny cas neznam nevim reknem si za tyden
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
nicmene pokud si najdes minutku tak mi muzes odepsat na muj dotaz na pm , ktery je uz tyden taky sam samotinky nekde v tve schrance


Vím, ale termín zjistím buď dnes nebo (spíše) až v příštím týdnu, tak jsem Ti ještě více nepsal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Jdete s draperem? =) Půjde ještě někdo?
Já právě, pokud se dám fyzicky dohromady, tak chci párkrát zajít na tréning s tetsuem (nevím, jestli ho znáš), kterej se mi nabídl, že by si semnou dal tréning... pomůže mi s novým tréningem, kterej chci teď zkusit. No a budu teda taky chodit do Mišmaše.


Jo jdeme spolu do Mismase a nikdo uz asi nepujde. Konecne si musim v poradne posilovne srazit svoje ego na mrtvem tahu :-)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Biceps55cm dr.majesty&kubaz Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 157, 158, 159  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: