Olejňasolog #makamvArene

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Olejňasolog #makamvArene
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olejnas

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2018 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

181206: APK Jinonice (534), #1290

Drep (5x50, 5x70, 5x90) 5x5x110, 3x3x130 (OT3M)
Bench press (6x50, 6x70, 6x90) 5x6x105, 3x2x125 (OT3M)
Deadlift (5x70, 5x120) 3x3x160 (OT3M)

*/ Poslední trénink před Mikulášskou session v Eaglu. Mám v plánu s klukama potahat, takže tahy zlehka. U benche byly v planu trojky, ale nebyl spot a chyběla sebedůvěra, takže v klidu dvojky. Lehké, ale netrefoval jsem moc dobře dráhu, protože hlava...

Cas: ±74min
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2018 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

181208: Eagle Fitness (Mikulašská session) #1291

Drep ...do 3x120
Bench press ...do 1x135
Deadlift ...do 1x200
Shyb s KB ...do 2x40

*/ Při rozcvičce jsem si hnul se spodními zády, takže pro mě nějaké výkony skončily dříve, než jsem si vůbec sáhl na činku. Škoda, natrénováno jsem na to měl. Dnes se v Eaglu sešla pestrá parta. Sheila, která je moc milá a umí pořádně makat. Peter, co se ve skutečnosti jmenuje Pavel a je hora svalů, co mě s přehledem přeshyboval. Magumi, vysekaný na kost, který si nad hlavou pohazoval se 120 kily. Vlk, který všem ukázal, jak vypadá opravdový bojovník. Pepa, co už není kulturista, ale vypadá lépe, než když byl. Pajas, jako vždy, v dobré deadlift formě a pak samozřejmě zájezd z Košíc. Banda šílených lifterů, v čele s papa Carabasem, která všem předvedla neskutečné peklo. Díky, bylo to super...

Turakam

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2018 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luxus, vyzeráte parádne!

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Rychle na stránku:

Přejdi na: