Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: so červen 29, 2019 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vracím se pomalu do života Minulý víkend, kdy jsem si chtěl vyzkoušet maximálku na sedlčanském Silákovi, jsem místo toho dělal něco úplně jiného, a to ležel doma s horečkama a otravou jídlem Už v pátek odpoledne jsem přijížděl domů natřikrát, když jsem si během 400km cesty musel jít dvakrát na hodinu lehnout a spát, jak mi bylo blbě. To jsem si ještě říkal, že se z toho do rána vyspím a budu dobrej, v sobotu ale prakticky žádná změna, takže bylo jasné, že Sedlčany se pro letošek nekonají. Nakonec obvyklé skóre podobných jevů, za tři dny 6kg dole Pak jsem ještě pár dní vynechal posilovnu, aby se tělo trochu vzpamatovalo, ale když už jsem se v úterý dokázal prakticky normálně najíst, ve středu jsem to šel zkusit, a přežil jsem Síla samozřejmě nikde, ale týdenní pauza není nikdy na škodu, jen by příště mohla přijít ve vhodnější dobu. Trochu mě zlobí pravé předloktí a i triceps, ale pokud to budu dost dlouho ignorovat, mělo by to zmizet samo Dneska pořád ještě lehčeji, ani to jinak nejde, ale vypadá to, že se síla rychle vrátí. V současnosti není žádná soutěž v dohledu, možná zase na podzim EVLS, jinak bych určitě letos chtěl MČR IPF, snad se mi podaří vyřešit formality a splním si sen Takže zatím pojedu podle pocitu, chtěl bych do budoucna zkusit Beara nebo něco podobného, ale v těchhle vedrech ani náhodou.


Benč

150x6 x3

Záda jč

40x5 x4

Triceps jč

18x8 x4

Biceps stroj jednoruč

22,5x8 x4

Horní kladka

47x10
67x10
77x10

Upažování

5x20
7x20
9x10Pomalé a dlouhé, ale bude líp.
_________________
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so červenec 06, 2019 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink po vynucené čtyřdenní pauze, celkově nic moc koncentrace, spíš jen takové pumpičky. To zatracené předloktí pořád pobolívá. Na tlaky to nevadí, a na těžší tahové cviky jsem začal používat lehkou bandáž a mám pocit že se to jemně zlepšuje, tak uvidíme. Už jsem si přál, aby mě radši zase začalo bolet to zápěstí, to mě tolik neomezovalo. A přání se mi splnilo, teď už mě bolí i to zápěstí

Benč

140x10,8
110x5 x2 speed

Záda jč

40x8 x5

Triceps jč vestoje

10x8
14x8
18x8
22x5
24x5 x2
Tady na tenhle cvik jsem se hodně zlepšil, donedávna jsem měl problém dát 5 se 17,5. Ke zlepšení stačilo, že jsem to začal cvičit, a i když časem ho zase vyměním za jiný tricepsový cvik, zatím mi to vyhovuje.

Biceps stroj jednoruč

do 30x4 x2, asi 8 sérií

Upažování vsedě

supersérie, asi 40 op.


Vsedě je lepší, že můžu použít lehčí činky, protože při tomhle pohybu to předloktí cítím vůbec nejvíc, ale tady není žádný stroj na boční ramena. Dneska celkem osekaný trénink, fitko nacpané teenagerama, kteří na bazéně zjistili, že vypadají nahouby, a tak přišli přes víkend nabrat pár kilo svalů. Snad to za pár dní pomine a zas tam budeme ve třech


_________________
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2019 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dobou jsem dost rozbitý, takže jsem v týdnu dal 3 dny pauzu, trochu to pomohlo. Ve čtvrtek v Opavě jsem zkusil jak jsem na tom silově, 180x2 padlo, ale lehký to nebylo, což není nic moc 😐 mám 6 týdnů do soutěže ve Vrchlabí, takže bych to měl zase začít brát vážně a dát tomu nějaký systém, problém je, že vůbec nevím jaký 😄 ale nějaký tip mám, hlavní bude to neprepalit a nezranit se. Pomalu se učím mrtvolu klasikou, zatím to jen tak smidlam s vahama do 150, celkem to jde. Kolik v současnosti vážím netuším, ale doufám že stále kolem těch 113.
_________________
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2019 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Menší update. Momentálně jsem zase na hromadě, tentokrát jsem se sice nezměnil v průtokový ohřívač, ale horečky a ztráta chuti k jídlu jsou podobné jako minule. Přes měsíc mi trvalo, než jsem se silově dostal na úroveň před tou minulou virózou. Asi deset dní zpátky se mi podařilo znovu zatlačit 3x180, dokonce jsem měl nutkání zkusit ještě čtvrté, když jsem měl za sebou jištění. A pár dní nato se zase kolečka zadrhla, a znovu místo abych si zkusil maxko na závodech, budu sedět doma a přemýšlet, jestli svému tělu opravdu dávám odpovídající péči, když po něm chci nějaké výkony. Asi bych měl začít dělat plno věcí jinak. Nejspíš minimálně do víkendu trénink nehrozí, pak uvidím co dál.
_________________
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne září 29, 2019 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po delší odmlce zase něco zapíšu, ať trošku zachovám kontinuitu. Pomalu se zase sbírám a síla se začíná vracet, což je potěšitelné. Šlo to docela pomalu, ale plynule, takže snad se letos ještě dočkám nového osobáku. Musím se přiznat, že poslední dobou se fakt soustředím hlavně na benče, takže dřepy dost flákám, ale momentálně mě to netrápí, přes zimu to doženu. Letos jsem si moc nezasoutěžil, takže to chci dohnat teď na podzim. Sen o účasti na MČR IPF v listopadu se pomalu rozplývá, je celkem problém dostat se do nějakého oddílu a s údajným založením oddílu v Jeseníku to taky moc dobře nevypadá, takže letos z toho nejspíš nic nebude. Takže to vypadá na jiné soutěže pár jich je, tak uvidím co objedu. Mohl bych už příští víkend do Polska, ale ještě uvidíme, jestli převáží má nechuť absolvovat tu cestu nebo chuť závodit 🙂 minulý týden byl volnější, trénink byl pak čtvrtek pátek, takže dneska to bylo dost unavené, ale celkem to šlo. Benče 155x8,7, pak ještě speed 135,120,100 po pěti. Zbytek klasika, záda s jednoručkama, biceps, triceps, ramena a břicho. Snad se donutím psát zase celé tréninky, chtělo by to aspoň pár týdnů v kuse.


Jako vždy prasoforma 😁 ale přesto jsem byl příjemně překvapený, když jsem se po víc než měsíci zvážil, a po snídani oblečený navážil 112,5 kg. Bál jsem se, že to bude mnohem víc.
_________________
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne říjen 06, 2019 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kratší report ze včerejší soutěže v polské Swidnici. Dost jsem se přes týden rozmýšlel, jestli tam pojedu, protože tamní silnice povětšinou nejsou, velmi mírně řečeno, nic moc a moje auto je stavěné spíš na okruhy než do terénu. Ještě v pátek jsem si sbalil věci do fitka, že na to kašlu a půjdu si radši zacvičit. Nakonec jsem to ale neudělal a do toho Polska jel. Už jsem tam v 2017 byl, takže jsem věděl do čeho jdu. Začátek se trochu zpozdil, protože před benčem tam byl nějaký turnaj ve vzpírání mládeže, takže místo ve 2 se začlo někdy o půl čtvrté. Cítil jsem se dobře, měl jsem 3 dny volna a jídla dost. Rozcvičení mi trochu nevyšlo, protože jsem počítal s tím, že poslední 2 kategorie sloučí, jako to udělali i v předchozích, kde bylo míň lidí. Nakonec se to ale nestalo, takže jsem se rozcvičil, začala kategorie do 105 a já jsem měl půl hodiny do prvního pokusu, paráda. Takže jsem si to dal znova, abych nevychladl, a po půl hodině jsem šel na to. Základ jsem dal 180, v pohodě, nebylo o čem. Druhý pokus 190, doufal jsem že to dám, a stalo se. Měl jsem asi vteřinu času na rozmýšlení, kolik mám dát na třetí. 200 jsem věděl že je blbost, to bych nedal, tak se slyším jak říkám 197,5. Protože zcela nelogicky jsme byli v poslední skupině jen 4, moc času na nějaký odpočinek mezi pokusy nebylo. Tak jsem lehl pod činku potřetí, lavice stála na nějaké platformě s parketovou podlážkou, takže samozřejmě nohama se moc zapřít nedalo, klouzalo to jak sviňa. Tak jsem si to podal, dolů to šlo samo. O stopce se nedalo mluvit, žádná nebyla. Kus nad hrudníkem se to zastavilo, ale tricáky mě tentokrát podržely, takže jsem to nakonec dotlačil. Matně si vybavuju, že jsem zvedl paty, takže na jakékoli soutěži v ČR by to byl no lift, ale tady mi to uznali. Takže 197,5kg, stačilo to na 3. místo ze 4 😁 jako osobák to je, je to nejvíc co jsem kdy sám a bez pomoci vytlačil, ale beru to jako tréninkové maxko, oficiální určitě ne. Ale i tak dobrý, konečně jsem zúročil to, co jsem natrénoval. 9. 11. je další soutěž v Polsku, tentokrát už ne žádný srandamač, tak uvidím co ještě letos bude._________________
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 07, 2019 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gratuluji k "tréninkovému" osobáčku! a záda máš teda ohromná... je vidět, co roste po benči ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2020 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem tu nepsal zápis tak dlouho, že ani nevím, jak se to dělá ale měl bych zase trochu psát, říkám si, jak by se mi teď hodilo, mít zápisky z loňska Cvičení je teď takové nijaké, jak už to přes zimu bývá. Pomalu začínám přípravu na MČR GPC v Holešově, to je někdy koncem března, a doufám, že tam trochu odčiním ten loňský debakl Letos asi nemůžu mít jiný cíl, než 200kg, a dávat to na soutěžích stabilně. Loni byl trochu smolný rok, byl jsem vlastně jen na třech soutěžích. Na ostatní jsem se vždycky jen přihlásil, zaplatil startovné a sesypal se zdravotně Zatím teda spíš objem, zařadil jsem zase zlehka i mrtvoly s trap barem a tlaky ve stoji, abych měl trochu změnu a přibral něco na těch správných místech.


MT trap bar

60x5
100x5
120x5
140x5
160x5 x3

Benč

60x8
80x8
100x8
120x8
140x10 x3

Triceps jč vestoje

12,5x8
15x8
17,5x5
20x5
25x5
30x5
32,5x2

Biceps stroj

jednoruč
10x8
15x8
20x8

obouruč
40x8 x3

Tlaky vč za hlavou

20x15 x2
30x15
40x12


Dneska jsem byl dost unavený po víkendu stráveném prací venku, ale nakonec to nebylo tak zlé.
_________________
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Populární značky: